Austria triumfoi 1-3 ndaj Polonisë, në ndeshjen e vlefshme për Europianit. Pas takimit u shfaq i lumtur sulmuesi i austriakëve, Arnautovic, autor i një goli.

“Brenda dhomës së zhveshjes ka një lehtësim të madh. Ka pasur shumë tension para ndeshjes. E dinim që kundër Polonisë do të ishte shumë e vështirë. Mendoj se treguam që në minutën e parë se donim të fitonim” – tha ai.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb