Një vajzë raportohet se është zhdukur në Ferizaj. Rastin në polici e ka paraqitur babai i vajzës, shkruajnë mediat e Kosovës.

“Rr. Vëllezërit Gërvalla, Ferizaj 22.06.2024-17:00.

Ankuesi mashkull kosovar, ka raportuar se vajza e tij femër kosovare është larguar në drejtim të panjohur dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj”, bëhet e ditur në njoftim.

Policia shton më tej se rasti është nën hetim.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb