Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha publikoi një video në Facebook ku këshilloi shqiptarët e pakënaqur të ndërrojnë drejtuesit e tyre.

“Zëvendësojini! Kurrë mos e humbni shpresën për Shqipërinë! Nuk jeni të kënaqur me drejtuesit? Zëvendësojini!” shkruan kryedemokrati në postimin e tij.

Megjithatë, nuk ka vonuar as kundërpërgjigjia nga Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla.

Balla ka publikuar në rrjetin social Facebook një video ironizuese nga selia e PD ku shihet të dalin një sërë personazhesh të njohura, pasi kanë përfunduar takimin me Bashën. Ajo që bie në sy është se kryedemokrati u ka premtuar të gjithëve që do të kandidojnë të dytët në listën e Tiranës për deputet.

“Nuk ju pëlqejnë GËNJESHTARËT? MOS I VOTONI!”, shkruan Balla.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: