Teksa Lulzim Basha do të festojë sot 33-vjetorit të themelimit të Partisë Demokratike të Shqipërisë, ceremoni që do të mbahet në Pallatin e Kongreseve, Berisha ka ironizuar takimin.

Në një konferencë për mediat, teksa u pyet nga gazetarët për një koment, Berisha tha; ‘shkoni te Taulant Balla atëherë’.

Kujtojmë se Basha, në ftesën drejtuar demokratëve, u kërkon që të kremtojnë së bashku themelimin e PD-së, si edhe të nderojnë sakrificat e anëtarëve dhe mbështetësve ndër vite.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: