Lideri i Partisë Deemokratike Lulzim Basha, ka publikuar në “Facebook” fotografi, nga takimet që ai ka pasur me fëmijë në Elbasan, ku ishte për Ditën e Verës.

Basha shprehet se PD-ja do të sjellë ndryshimin për fëmijët e Elbasanit dhe të mbarë Shqipërisë.

  • foto galeri
  • foto galeri

Postimi i kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha:

Ne do të sjellim ndryshimin për fëmijët e Elbasanit dhe për të gjithë fëmijët e Shqipërisë! Ndryshimi po vjen!

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb