Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, këtë të diel e nisi me një kafe në njësinë Administrative, Ndroq.

Në kuadër të turit të tij në të gjithë Shqipërinë, Basha sot do ta kalojë ditën pikërisht me banorët e kësaj zone rurale të Tiranës, për të folur e ndarë problemet e zgjidhjet që duhen ofruar për fshatin e bujqësinë në për përgjithësi.

“Përshëndetje të gjithëve këtë mëngjes plot diell nga Ndroqi”, shkruan Basha në Facebook.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: