Champions League zbret sot në fushë me ndeshje interesante. Lazio pret Bayern Munchen në shtëpi, në sfidën që fillon në orën 21.00. Si trajneri Sarri, ashtu edhe homologu Tuchel kanë vendosur për titullarët.

Në Parc des Princes (Paris), PSG do kërkojë suksesin ndaj Sociedad. Kampionët e Francës luajnë me Mbappe në majën e sulmit, i ndihmuar nga Barcola dhe Dembele nga krahët. Spanjollët luajnë me Andre Silvan në sulm.

PSG (4-3-3): Donnarumma; Hakimi, Marquinhos, Danilo, Lucas Beraldo; Zaire-Emery, Vitinha, Fabian Ruiz; Dembelé, Mbappé, Barcola.

REAL SOCIEDAD (4-4-2): Remiro; Traoré, Zubeldia, Le Normand, Galán; Barrene, Merino, Zubimendi, Brais Mendez; Kubo, André Silva.

LAZIO (4-3-3): Provedel; Marusic, Gila, Romagnoli, Hysaj; Guendouzi, Vecino, Luis Alberto; Felipe Anderson, Immobile, Isaksen.

BAYERN MONACO (4-2-3-1): Neuer; Mazraoui, Kim, Upamecano, Guerreiro; Kimmich, Goretzka; Sané, Müller, Musiala; Kane

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: