Presidenti i Republikës Bajram Begaj nisi sot një vizitë dyditore në Kosovë.

Sipas një njoftimi zyrtar, Kreu i Shtetit do të zhvillojë takime në 3 komuna: Deçan, Junik dhe Drenas.

Gjatë kësaj vizite, Presidenti Begaj do të nderojë, gjithashtu, ish-luftëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, të rënë gjatë luftës.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: