Presidenti Bajram Begaj, u nis sot për një vizitë zyrtare në Urdhrin Sovran të Maltës.

Kryetari i Shtetit do të pritet në një ceremoni të veçantë në Vilën Magjistrale nga John Dunlap, Princ dhe Mjeshtër i Madh i Urdhrit Sovran të Maltës.

Ata do të zhvillojnë një takim të përbashkët, ndërsa është parashikuar dhe një vizitë në kishën e Vilës Magjistrale.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: