Real Madrid po mendon për merkaton e verës. Los Blancos dëshirojnë të nënshkruajnë me Jude Bellingham, mesfushorin e Dortmund.

Gjithsesi, kjo pistë mbetet komplekse dhe te madrilenët po mendojnë për alternativën. Sipas asaj që shkruhet nga ESPN, ka mundësi të shqyrtohet mundësia e transferimit të Bernado Silvas.

Lojtari i Manchester Cityt do ishte i kënaqur me një transferim në La Liga. 28 vjeçari luan te “Qytetarët” që prej vitit 2017, teksa më parë ka veshur fanellën e Monacos.

Bernardo Silva 2

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb