Një prej personazheve më të spikatur gjatë edicionit të parë të Big Brother VIP, Beniada Nishani ishte e ftuar të martën në Top Arena. Ajo hodhi poshtë aludimet se është në një lidhje me një djalë.

-A është e vërtetë që një djalë misterioz i ka rrëmbyer zemrën?

Nëse është një djalë misterioz të shfaqet dhe të më sjellë trëndafila të kuq.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: