Argita Malltezi, e bija e ish-kryeministrit Sali Berisha është vërejtur mbrëmjen e sotme duke marrë pjesë në festimet e organizuara nga Rithemelimi.

Kujtojmë se ajo ka mbajtur një fjalim edhe gjatë Kuvendit Kombëtar të organizuar nga ish-kryeministri Berisha disa ditë më parë ku ajo bëri daljen e parë publike.

 

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb