Kanye West nuk ka ndërmend të ndalojë së postuari video dhe foto të gruas së tij, Bianca Sensori, edhe nëse 29-vjeçarja është pothuajse i zhveshur në to. Hiti i fundit i reperit është video e daljes pothuajse të zhveshur të Sensorit në një festë pas Super Bowl të dielën.

29-vjeçarja australiane kishte veshur diçka si një fustan që në fakt fshihte vetëm pjesët e fshehura të trupit të saj, pa veshur as të brendshme për të shmangur ndonjë aksident të veshjes që kishte zgjedhur.

Pas reagimit të ashpër të shkaktuar nga Sensory, Kanye West ngarkoi një video në Instagram me mbishkrimin: “Unë do të postoj gruan gjithçka që dua që më bën te lumtur. Disa njerëz nuk duan që ju të jeni të lumtur. Ata duan që ju t’i bëni ata të lumtur. Vendosa ta bëj veten të lumtur dhe me këtë jam i lumtur”.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: