Rrjeti i supermarketeve ‘Spar Albania’ i shpërndarë në të gjithë Shqipërinë i ka bërë jehonë produkteve cilësore të “Birrës Tiranë”, në veçanti birrës ‘Kuqalashe”.

  • foto galeri

Produktet e Birrës Tirana, “Kuqalashe” kanë qenë pjese e një shorteu të organizuar në disa supermarkete, ky qytetarët kanë qenë fitues dhe kanë bërë gëzuar me birrën “kuqalashe”.

Në faqet zyrtare të supermarketeve janë shpërndarë pamjet e qytetarëve që konsumojnë Birrën “Kuqalashe”, ndërkohë që nuk mungojnë dhe komentet pozitive për këtë produkt i preferuar gjerësisht nga qytetarët, por dhe nga turistet e huaj.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb