Bypass-i i Murrizit është bllokuar ditën e sotme rreth orës 16:00 duke krijuar një varg kilometrik automjetesh.

Sipas raportimit të gazetarit Enver Doçi, segmenti i bllokuar në rrugën e Arbrit çon automjetet drejt kryeqytetit, ndërsa ende nuk dihen shkaqet e bllokimit.

Sakaq, kjo nuk është hera e parë që ky segmente i rrugës së Arbrit përballet me bllokime të tilla.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb