Blogerja Ioanna Touni e viziton shpesh Mykonosin dhe objektivi e kap atë kur ndodhet në një klub nate ose thjesht duke shëtitur nëpër ishull.

Pak ditë më parë ajo u pa në një rrugicë në ishull me një mikeshë. Për daljet e saj në mbrëmje, Ioanna Touni zgjodhi të vishte një veshje të zezë zbuluese, me një bluzë të hapur me të pasme të hapura dhe një fund maxi me bel të ulët, me të çara anësore dhe lidhëse.

Pak ditë më parë, Touni kishte shpërndarë në profilin e saj një video nga një tjetër dalje, me një veshje sërish zbuluese. Dikush nga shoqëria e saj kishte regjistruar Ioanna Tunis duke kërcyer me veshjen rozë që kishte zgjedhur, me një dekolte të thellë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Videoja specifike është postuar përmes story dhe Ioanna Tunis e ka ripostuar atë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: