Tedi Blushi, Sekretar i Përgjithshëm i PL-së, i ka drejtuar një thirrje Policisë së Shtetit që të ndalojë dhunën ndaj qytetarëve, të mos provokojë qytetarët paqësorë, pasi në të kundërt do të përballen personalisht.

“Do të merremi personalisht me secilin nga banditët që do të dhunojë qytetarët. Erion Veliaj të ka ardhur dita, ky është zjarri i revoltës që nuk fiket kurrë. Ndaloni dhunën ndaj qytetarëve, nuk na trembni dot”, tha Blushi.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb