TIRANE

Boksieri i njohur Robin Krasniqi dhe partnerja e tij janë në pritje të fëmijës së dytë. Vetëm pak çaste më parë, lajmin e gëzueshëm e ka ndarë vetë partnerja e tij, Marigona.

Me anë të një postimi në “Instagram” bën me dije ndjekësit për pjesëtarin më të ri të familjes së tyre të vogël, që do të vijë së shpejti.

“Po, bebi numër 2 po vjen. Mezi pres të të takoj!” – shkruan ajo poshtë fotografisë bardhezi me partnerin.

Gjithashtu, ajo bëri me dije se është në muajin e katërt të shtatzënisë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb