Brad Pitt dëshiron të ketë fëmijë me partneren e tij, Ines de Ramon. Gjatë kësaj kohe, aktori duhet të menaxhojë çështjet ligjore të divorcit nga ish-bashkëshortja e tij, Angelina Jolie dhe problemet intensive me fëmijët e tij. Por për yllin 60-vjeçar, problemet e vazhdueshme ligjore dhe largimi nga fëmijët e tij vetëm sa kanë forcuar marrëdhëniet e tij me Ramon, sipas DailyMail.com.

Në fakt, kur bëhet fjalë për dashurinë, ylli i Hollivudit duket se është më i lumtur se kurrë dhe nuk e përjashton idenë e një martese të tretë apo të ketë më shumë fëmijë me të dashurën e tij.

Aktori i “Troy” është i gatshëm të ketë një fillim të ri me Ramon dhe madje u ka thënë miqve se stilistja 34-vjeçare e bizhuterive do të ishte një “nënë e mrekullueshme”, sipas një miku të yllit.

Një mik i Pitt tha për DailyMail.com: Është shkatërruese për Brad që fëmijët e tij po përpiqen të heqin mbiemrin e tij, por Ines ka qenë një burim i vërtetë ngushëllimi dhe në fakt i ka afruar ata”. “Të ketë më shumë fëmijë në jetën e tij nuk përjashtohet. Ines është e re dhe Brad tha se ajo është 100% e denjë nëse ajo dëshiron të ketë fëmijë me të. I pëlqen ideja për të ndërtuar një jetë me Inesin dhe asgjë nuk përjashtohet”.

Brad tha se Ines do të ishte një nënë e mrekullueshme. Ajo është e durueshme, komode dhe ka një sens shumë të mirë humori. Me fjalë të tjera, marrëdhënia e tyre shkon pa probleme dhe pa dramë. Ai është me Ines për një kohë të gjatë ”, ka komentuar burimi.

Marrëdhënia e tensionuar e Pitt me fëmijët e tij, si dhe ndarja e tij publike nga ish-gruaja Angelina Jolie, janë kthyer sërish në qendër të vëmendjes pasi u zbulua se vajza e tij Shiloh kërkoi të hiqte mbiemrin e babait të saj në ditëlindjen e saj të 18-të. Javën e kaluar, një burim i afërt me aktorin fitues të Oskarit tha se largimi i tij nga jeta e vajzës së tij është një tjetër tregues se ai “ka humbur fëmijët e tij”, sipas People.

Gjithashtu, raportet pohuan se vajza e tij, Vivienne, do të heqë gjithashtu mbiemrin “Pitt” dhe do të lërë vetëm “Jolie”.

Por edhe pse Pitt është përfshirë nga drama familjare dhe çështjet e divorcit muajt e fundit, marrëdhënia e tij me de Ramon është bërë më e fortë. Çifti, i cili filloi lidhjen në fund të vitit 2022, thuhet se u transferuan së bashku në shkurt të këtij viti. Muajin e kaluar, dyshja u fotografuan në një shëtitje të rrallë teksa shijuan një shëtitje romantike në mëngjes përgjatë plazhit Santa Barbara.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb