Brad Pitt thuhet se beson se ishte Angelina Jolie ajo që qëndronte pas reagimit të ashpër të djalit të tyre, Pax Thien Jolie-Pitt, në postimin që ai bëri në Ditën e Babait në vitin 2020.

Vetëm kohët e fundit media zbuloi postimin ku Pax e quajti babanë e tij “një tr*p të klasit botëror” dhe shkroi: “Ti herë pas here vërteton se je një person i tmerrshëm dhe i neveritshëm”.

Duke folur me In Touch Weekly, një person i brendshëm i afërt me Brad Pitt tha se kjo gjë i dhembi shumë aktorit.

Pas ndarjes së tij nga Jolie, Pitt e gjeti veten të rrethuar nga një betejë ligjore për pronën franceze Château Miraval, betejë që i kushtoi atij miliona dollarë.

Kjo ka ndodhur për vite me radhë,” tha burimi i brendshëm, duke shtuar, “Angelina po përpiqet ta rrëzojë njëherë e përgjithmonë duke shkatërruar kantinën që ai ndërtoi. Ai qëndron i palëkundur në luftën e tij, por çdokush mund ta shohë konsumimin e gjithë kësaj.

Si përfundim, Pitt dyshon se Jolie e dinte se çfarë po shkruante Pax për të në llogarinë e tij në Instagram dhe ajo nuk e ndaloi pasi donte ta shkatërronte përgjithmonë.

Brad nuk do ta nënvlerësojë kurrë fuqinë e natyrës dredharake të Angelina-s”, komentoi burimi i brendshëm, duke shtuar, “Brad dyshon se Pax nuk do ta kishte postuar këtë pa dijeninë dhe pëlqimin e Angie-t. Duket se ajo po përpiqet t’i kthejë fëmijët kundër tij – dhe ka qenë e suksesshme në rastin e fëmijëve më të mëdhenj.

Si përfundim, Pitt dyshon se Jolie e dinte se çfarë po shkruante Pax për të në llogarinë e tij në Instagram dhe ajo nuk e ndaloi pasi donte ta shkatërronte përgjithmonë.

Brad nuk do ta nënvlerësojë kurrë fuqinë e natyrës dredharake të Angelina-s”, komentoi burimi i brendshëm, duke shtuar, “Brad dyshon se Pax nuk do ta kishte postuar këtë pa dijeninë dhe pëlqimin e Angie-t. Duket se ajo po përpiqet t’i kthejë fëmijët kundër tij – dhe ka qenë e suksesshme në rastin e fëmijëve më të mëdhenj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb