Na pret një sezon plot me surpriza. Kështu e cilëson edicionin e ri të Serie A, gazetarja e sportit në Mediaset, Marialuisa Jacobelli.

Bukuroshja Jacobelli ka shkruar në rrjetet sociale: “Shumë e lumtur që jam këtu, do të jetë një sezon plot surpriza”.

Serie A përfundoi javën e parë, ndërsa vlen të theksohet se nuk ka patur asnjë barazim. Xhiroja e dytë zhvillohet pas pak ditësh.

Marius

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: