Nga: ENEIDA CAKERRI

1 pako me peta të pjekura
50 gr gjalpë
50 ml vaj ulliri
800 ml qumësht
4 vezë
Kripë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb