Ne po kalojmë në një moment interesant në modë, ku shumë stile të ndryshme mbizotërojnë në të njëjtën kohë – për shembull mikro-mini por edhe funde të gjata, por edhe elegante, xhinse të gjera por edhe të drejta. Meqenëse nuk ka rregulla të vështira dhe të shpejta të stilit, kjo është një kohë e përkryer për të gjetur atë që ju përshtatet dhe preferencat tuaja të veçanta.

Pra, pse të mos filloni me çantën tuaj?

Një çantë e bukur dhe e punuar mirë është një investim më i mirë se çdo veshje. Në fund të fundit, ky aksesor i lakmuar jo vetëm që mban në mënyrë të sigurt gjërat tona thelbësore, por mund të jetë frymëzimi për një veshje të tërë. Një çantë me supe leopardi, për shembull, do t’i shtojë interes të menjëhershëm një kostumi leshi gri, por nëse e kombinoni të njëjtin kostum me një veshje lëkure luksoze dhe veshje, do të keni një pamje të lezetshme në zyrë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për fat të mirë, siç e përmendëm më lart, ka një stil për çdo sezon – nga stilet e bollshme dhe praktike deri tek ato me tegela që të përshtaten me pallton tuaj të preferuar.

Më poshtë tendencat e mëdha të vitit 2024 për të cilat ia vlen të investoni dhe disa nga modelet që na pëlqyen nëpër dyqane.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: