Cardi B dhe Offset janë shfaqur për dore teksa shkonin në festën e ditëlindjes së tij.

Gjatë mbrëmjes së magjishme29 vjeçarja i dhuroi reperit një çek prej 2 milionë dollarësh. Këtë gjest e bëri duke i thënë se ishte për t’ia mbështetur biznesin e tij.
Ndryshe, dyshja janë bërë prindër të një djali në shtator të këtij viti. Offset ka edhe tre fëmijë të tjerë, Jordan, Kody dhe Kalea.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb