Ky është një nga avantazhet e rritjes së fëmijëve tuaj, aftësia për të ndarë me ta aktivitete dhe biseda që nuk mund t’i bënit kur ishin të vegjël. Kështu Catherine Zeta Jones po përfiton nga fakti se vajza e saj, Carys Douglas, tashmë është një grua e rritur dhe sot, siç shkruan në mbishkrimin e një postimi të ri në Instagramin e saj: ” Një nga gjërat e mia të preferuara për të bërë është të kaloj kohë. me vajzën time të ëmbël. ‘Ky është sezoni për blerje dhe gjëra vajzërore.’

Në foton e postimit shohim nënë e bijë, ku bukuroshja Carys tashmë i ngjan shumë mamasë së saj.

Catherine Zeta-Jones ka një tjetër fëmijë me Michael Douglas, 21-vjeçarin Dylan. Cili është sekreti i martesës së tyre, e cila ka zgjatur mbi njëzet vjet, një përjetësi duhet thënë për standardet e showbiz-it. Zeta-Jones në një intervistë që ka dhënë për “WSJ Magazine” është përgjigjur se “ Para së gjithash kalojmë shumë mirë bashkë.

Burri im është 25 vjet më i madh se unë, nuk është sekret… Konstante është dashuria dhe respekti mes nesh. Ne kurrë, kurrë nuk e kemi humbur sensin tonë të humorit dhe kemi shijuar shoqërinë e njëri-tjetrit.’

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb