Catherine Zeta-Jones ka qenë gjithmonë një femër shumë e bukur. Tani që është 49 vjeç, aktorja galleze është edhe më seksi se asnjëherë. Instagrami i saj është i mbushur me foto provokuese, por edhe me foto ku shfaqet me bashkëshortin e saj Michael Douglas dhe fëmijët Dylan dhe Carysè.

Ajo që ka ngjallur kuriozitet së fundmi është një foto sensuale bardhë e zi ku Catherine Zeta-Jones shfaqet përballë, teksa i thotë ndjekësve të saj që është gati për not.

Me këmbë të tonifikuara, kokën mbrapa dhe një kostum transparent, ku duken pjesën intime, të depiluara, artistja ka çmendur ndjekësit e saj.

Komentet e fansave të saj nuk kanë munguar dhe Catherine ka vendosur më pas të fshijë foton, që shfaqet tashme në çdo web.

(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb