Catherine Zeta-Jones ka qenë gjithmonë një nga femrat më simpatike të showbizit ndërkombëtar dhe e dëshmon këtë herë pas here me postimet e saj. Edhe të dielën, ajo ka pozuar me një bluzë të sofistikuar, një këmishë e bardhë, në një rol mini fustan. Një palë këpucë të zeza platforme me taka të larta hoqën, ndërsa pardesyja, një xhaketë midi gri.

52-vjeçarja Zeta Jones është e martuar prej 22 vitesh me 78-vjeçarin Michael Douglas dhe së bashku kanë dy fëmijë, Dylan-in 21-vjeç dhe Carys 18-vjeç. Teksa deklarojnë se janë të lumtur dhe të dashuruar, marrëdhënia e tyre rrëzon stereotipin se diferenca e madhe e moshës në çift është një recetë dështimi.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb