KOSOVE

Mozzik ka marrë një vendim të papritur për rrjetet e tij sociale. Përmes një njoftimi në Insta Story, reperi ka shkruar se llogaria në Instagram nuk do të jetë më aktive.

“Kjo llogari do të jetë inaktive dhe private për një kohë të gjatë. Faleminderit për mirëkuptimin!”, shkruan Mozzik.

Gjithashtu ai ka fshirë të gjitha postimet e tij. E njëjta gjë ka ndodhur me llogarinë e tij në Tik Tok, ndërsa në Facebook adresa e reperit nuk rezulton më.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: