TIRANE

Çiljeta dhe Baby G po diskutonin së bashku për rrugëtimin e tyre në “Ferma VIP” dhe raportin me fermerët e tjerë. Çiljeta pranoi se është treguar e drejtë me të gjithë dhe nuk ka lënduar asnjë, duke theksuar se ashtu siç është në përditshmëri është sjellë edhe me fermerët.

Ajo tha se edhe kur ka gabuar është përpjekur t’i rregullojë problemet.

“Unë nuk e kam në natyrë që t’i hyj njeriu në hak. Është shumë e vështirë, nuk ndodh! Dhe kur pendohem për ndonjë gjë, ndodh në sekondë dhe i kthehem pas. E kuptoj dhe di si t’i rregulloj gjërat, ashtu siç kam bërë në jetën time. Madje kam marrë dhe gjëra përsipër për të mbuluar të tjerët”, tha këngëtarja.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb