Gazetarja Klodiana Lala ka zbuluar për BalkanWeb emrat e 10 shqiptarëve të arrestuar për kokainën e kapur në Frakull të Fierit, e fshehur në thasët me pleh kimik të gjetura në oborrin e banesës së Viktor Çervanakut, ish-kreu i komunës së Frakullës dhe aktualisht drejtor i administratës në OST.

Të arrestuarit janë Viktor Cervanaku, Zenel Cervanaku, Denilson Cervanaku, Enxhi Ferhati, Nikolin Gjolena, Klajdi Vrioni (Kodra), Julian Malaj, Redion Meshi, Bledar Matoshi, Marildo Rona.

Klajdi Vrioni

Klajdi Vrioni
Klajdi Vrioni

Denilson Çervanaku

Denilson Çervanaku
Denilson Çervanaku

Bledar Matoshi

Bledar Matoshi

Viktor Çervanaku

B8c404f1 8235 4206 A8dd 8276e384b01c
B8c404f1 8235 4206 A8dd 8276e384b01c

Ndërkohë është shpallur në kërkim shtetasi nga Kolumbia Zamir Rodriguez.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb