BRITANI E MADHE

Saga e pafundme e ndarjeve dhe divorceve të të famshmëve ka parë fundin e një tjetër çifti të famshëm, këtë herë me vdekjen e dashurisë së re, nepotike. Romeo Beckham, djali i David dhe Victoria Beckham-it ka njoftuar se ai dhe e dashura e tij për një kohë të gjatë, Mia Regan, janë ndarë “pas 5 vitesh dashuri”.

21-vjeçari njoftoi ndarjen në Instagram Story të dielën, përmes një selfie me Mian, me të cilin ai ishte në lidhje që nga viti 2019.

“Mooch dhe unë u ndamë pas 5 vitesh dashuri”, ka shkruar Beckham, duke përdorur pseudonimin për Regan që aktualisht është tatuazh në trupin e tij. “Ne kemi ende shumë dashuri dhe respekt për njëri-tjetrin dhe vazhdojmë të mbajmë një miqësi të fortë dhe do ta mbajmë gjithmonë.”

“Ky është Ro, ne jemi rritur me njëri-tjetrin që kur ishim 16 vjeç,” shkroi Regan në një selfie në Instagram Story. “Dashuria merr forma dhe rrugë të ndryshme ndërsa ti piqesh. Ne nuk jemi bashkë në mënyrë romantike, por ndajmë shumë dashuri për njëri-tjetrin… pas 5 vitesh u miqësuam me njëri-tjetrin hehe.”

Shumica e 21-vjeçarëve do të thyenin pjata e gota, do të dërgonin mesazhe zanore duke bërtitur dhe duke qarë, duke përhapur thashetheme për njëri-tjetrin në Snapchat…

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb