Vijojnë debatet mes Eglës dhe Romeos. Dyshja kanë debatuar me tone të ashpra teksa ndodheshin në ambientet e jashtme të shtëpisë, në prani dhe të disa prej banorëve.

Romeo tha se ajo ka aleancë me Julin, ndërsa Egla i tha se kjo nuk është e vërtetë.

“O aleanca, zogu, shife xhaxhin këtu! Të të shpjegoj atë dorën tënde? Më tha se do kishte bërë të njëjtin veprim dhe më dha dorën. Ku është aleanca?”, i tha Egla.

“Ju tradhtoi trupi të dyve… ai ishte i gëzuar. Jeni aleat të dy me njëri-tjetrin”, tha Romeo.

Egla: O zog i vogël!

Romeo: Epo ky zogu vogël të mban në ajër

Egla: Unë të bëj një bajgë të madhe!

Romeo: Vetëm atë di të bësh. Vetëm m** di të bësh ti…. di të bësh gjë tjetër?

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: