Deputeti i Partisë Demokratike Dashnor Sula dhe anëtari i Kryesisë së PD-së Gazment Koduzi janë përfshirë në një debat në studion e emisionit “Open” në News24 gjatë diskutimit për tensionet mes demokratëve.

Teksa Koduzi po shprehej se nuk do ketë riantërësim në procesin zgjedhor në PD, Sula iu kthye duke thënë “pusho mor dreq”.

Anëtari i Kryesisë i është kthyer menjëherë duke i thënë “mos bëj si nevrik kot se nuk kam mbaruar”.

Sakaq, biseda ka vijuar me tone të larta mes dy demokratëve që janë përfshirë në debat për ndarjen tjetër të krijuar brenda Partisë Demokratike në lidhje me propozimet për procesin zgjedhor në parti.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: