Me debate po shoqërohet Komisioni Hetimor për Shëndetësinë. Socialistët paralajmëruan se do të braktisin mbledhjen, ndërsa Ndreca tha se; po përdhunoni procesin e marrjes në pyetje të dëshmitarëve’.

“Ne nuk e vijojmë këtë mbledhje, ju po të doni vazhdoni”, tha Ndreca.

Vokshi: Mos hajdeni me pyetje intimiduese. 5 minuta pushim!
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: