Djali i David Beckham, Romeo Beckham ka luajtur ndeshjen e parë si futbollist profesionist.

Ai ka veshur fanellën e rezervave të Inter Miami, klubi në pronësi të David Beckham.

Ekipi militon në nivelin e tretë të ligës amerikane dhe barazoi 2-2 me South Georgia Tormenta.

Nga ana tjetër, në moshën 19-vjeçare Romeo Bekcham ndjehet i bekuar që debutoi në futboll.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb