Dëmtohet linja e tensionit të mesëm në Fierzë. Shkak është bërë moti i keq, i cili ka dëmtuar linjën.

Aktualisht, punonjësit e OSHEE janë në terren për të riparuar dëmtimin dhe për të rikthyer energjinë elektrike.
“Rrjeti tensioni ⚡️ mesëm #Fierzë

Moti i keq, me reshje dëmtoi linjën, brigadat e #OSSH #Kukës #Tropojë në terren për riparimin e avarisë❗️”, thuhet në njoftimin e OSHEE.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: