Ish-kryeministri Sali Berisha zhvilloi sot “foltoren” e radhës, ku u ndal në qytetin e Beratit.

Ajo që ra në sy në këtë takim ishte fakti se ne “foltoren” e ish-kryeministrit Sali Berisha nuk ishin të pranishëm deputetët e qarkut, si edhe kryetarët e degëve.

Sakaq në takimin e sotëm, i pranishëm ishin vetëm ish-deputetët Klevis Balliu, Genc Pollo dhe Astrit Veliaj. Po ashtu, në këtë takim morën pjesë edhe disa prej anëtarëve të PD në Berat.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb