TIRANE- ‘Me ngjyra..me gjëra’. Kështu e komenton një foto mes dy mikeshave të saj, deputetja Mesila Doda. Ka qenë pikërisht Doda ajo që ka shpërndarë në rrjetin e saj social ‘Facebook’, një foto ku duket përkrah deputetes Majlinda Bregu dhe Albana Vokshit.

Zonjat, përveç se i lidh politika, mes tyre kanë dhe miqësi, e cila rrezatohet dhe në këtë fotot që është realizuar me rastin e 25 vjetorit të Parlamentit të parë pluralist shqiptar.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: