Kanë disa gjëra të përbashkëta Paulin Sterkaj dhe Sadri Abazi. Së pari, janë të dy deputetë të maxhorancës socialiste, e dyta, kanë disa mandate në Parlament, e treta, vijnë të dy nga bota e biznesit, por ka edhe një detaj tjetër, që nuk janë bërë ndonjëherë ministra.

Por, së fundi, ka edhe një detaj tjetër që i bashkon, që të dy kanë filluar të veshin këpucë trendy, mbase të frymëzuar nga atletet e shefit. Ky detaj ësh-të vënë re edhe në disa deputetë të tjerë socialistë. /Panorama Plus- http://www.panorama.com.al/panoramaplus/sadri-abazi-dhe-paulin-sterkaj-modernizojne-look-un/

Paulin Sterkaj-Sadri Abazi

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb