LEZHA

Detaje të reja janë zbuluar nga vrasja e policit në Lezhë. Polici i vrarë me detyrë nën/komisar,Saimir Hoxha po kontrollonte për kanabis në zonën e mbrojtur Kune-Vain.

Gazetari Elidon Ndreka raporton për BalkanWeb se kontrollet janë në të gjithë territorin, por nuk është raportuar më parë që në këtë zonë të ketë pasur kultivim kanabisi.

Një i dyshuar është shpallur në kërkim me inicialet A.R.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb