Deva Cassel, vajza e Monica Bellucci dhe Vincent Cassel, po ndjek hapat e prindërve të saj në showbiz.

19-vjeçarja është aktive si modele dhe aktore, teksa debutoi në film me filmin italian “The Beautiful Summer”.

Kassel ka pozuar për ‘Gen V Magazine’ në foto të ndryshme për numrin e dimrit. Mbishkrimi i postimit në llogarinë zyrtare të revistës në Instagram thotë: “Brenda faqeve të numrit tonë të ri GEN V4, Deva Cassel reflekton për zbulimin e pasioneve të saj të papritura, ndërsa hyn në qendër të vëmendjes së modës dhe filmit.

“Unë kam pasur gjithmonë pasion për veshjet, estetikën, fotografinë… Më kujtohet që shfletoja librat e mëdhenj të modës të nënës sime që kishte në shtëpi për aq kohë sa mbaja mend. Gjithçka ishte kaq e rregullt dhe e bukur,” kujton ajo për @. mathiasrosenzeig përmes numrit të Dimrit 2023. “E dija se doja të punoja në këtë industri në një moment të jetës sime, por sigurisht nuk prisja ta doja kaq shumë dhe të fitoja jetesën prej saj.”

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Bukuroshja në një foto mban një paruke me flokë të shkurtra të zeza dhe grim sysh të njollosur, ndërsa në një foto tjetër ajo pozon në një pozë të frymëzuar nga Mickey Mouse, e veshur me një bluzë me miun ikonik Disney, me flokët e saj në dy topuzë të cilët simulonin veshët e miushit dhe grim të veçantë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb