LEZHË

Një 21-vjecar me inicialet G.Kokaj është dhunuar me mjete të forta gjatë natës në Lezhë.

I riu është dërguar në gjendje të rëndë shoku në Spitalin e Lezhës.

Ai ndodhet aktualisht nën kujdesin e mjekëve.

Sipas burimeve policore, autori i krimit është shpallur në kërkim.

(d.xh/ balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb