Një 22 vjeçar në Fier ka përfunduar në pranga.

Policia njofton se shtetasi i identifikuar me inicialet K. M, dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj prindërve të tij.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Fier, për veprime të mëtejshme.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: