Policia në Roskovec ka proceduar penalisht një 45-vjeçar, pasi dyshohet se ka dhunuar psikologjikisht vëllanë e tij.

Për pasojë, vëllai i tij është pajisur edhe me urdhër mbrojtje.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Stacionit të Policisë Roskovec referuan materialet në Prokurori, ku nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin A. Ç., 45 vjeç, banues në Roskovec, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë psikologjike ndaj vëllait të tij, i cili u pajis me urdhër mbrojtjeje.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb