Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Shkodër.

Një 23-vjeçare u procedua, pasi dyshohet se ka dhunuar bashkëshortin.

Njoftimi:

U procedua M. T., 23 vjeçe, banuese në Shkodër, pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortit të saj.

(Balkanweb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: