Është zhvilluar sot masa e sigurisë për 4 shtetasit që dhunuan me sende të forta 30-vjeçarin Ramadan Hasani, në ambientet e një lavazhi në Korçë.

Ndaj shtetasve Spartak Selimi, Kristi Selimi, Marsel Xhakollari dhe Erion Gura, gjykata vendosi: mos vleftësimin e ligjshëm të ndalimit dhe caktimin e masës se sigurimit ” detyrim për tu paraqitur ne Policinë Gjyqësore”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: