Forumi i Rinisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës ka organizuar sot një aksion simbolik para Qeverisë së Kosovës.

Në Ditën e të Dashuruarve, rinia e LDK-së me disa fletushka në duar kanë dërguar disa porosi për Qeverinë.

“Zemër ke dështu”, “Zemrën plotë, kuletën thatë”, “Me zemrën në darkë, por zemrën jashtë vendit”, janë disa thëniet që të rinjtë e LDK-së kishin shkruar.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: