Përvoja e Idriz Bathës te Al Najmha (Liga e Dytë e Arabisë Saudit) ka zgjatur vetëm pak muaj. Edhe pse u transferua vetëm në verë, mesfushori ka vendosur të ndërpresë bashkëpunimin me këtë skuadër.

“Faleminderit Al Najma. Një eksperiencë e shkurtër, por që do të mbetet gjatë në memorien time. Ju uroj shumë suksese dhe gjithë të mirat”, shkruan Batha.

31-vjeçari mbahet mend që ka luajtur në Shqipëri për dy skuadrat e kryeqytetit, Partizanin dhe Tiranën, ndërkohë që në Rumani mbajti veshur fanellën e UTA Arad. Me interes të madh pritet të shihet e ardhmja e tij, me alternativat që janë të shumta.

 

Whatsapp Image 2023 11 29 At 16.54.18

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: