TIRANE

Një video e banores së Big Brother Vip, Ilnisa Agolli teksa lë të nënkuptohet se ka dalë nga shtëpia dhe është rikthyer sërish është bërë virale.

Teksa bisedon në tavolinë me partnerin e saj, Meriton Mjekiqi, gazetarja shprehet se “dje unë ika”, duke shtuar se është rikthyer në mëngjes nga dhoma e rrëfimit.

Ndërsa moderatori i ka kërkuar që të mos flasë më duke i psherëtirë “shshshshsh”.

Pjesë nga biseda:

Ilnisa: Dje unë ika, kam ardhur në mëngjes nga dhoma e rrëfimit (qesh).

Meritoni: Shshshshsh

Ilnisa: Kam ardhur në mëngjes (qesh sërish)

Meritoni: Shshshshsh

Ndërkohë gazetarja nis të qeshë sërish dhe vendos kokën mbi duar në tavolinë.

@ati_ale #ati_ale #atilio_alerio #juldeda #bbvip #mejulin #julikryefjala #bbvipalbania #meluizin #topchannel #funymoments #bigbrothervipalbania #tiktokviral #bigbrotheralbania #andreaaaaaaa80 #tiktokalbania #goviral #albaniaviral #ikinialbaniaviral #albania #tvklan ♬ original sound – ATILIO

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb