TIRANE

Aktori i humorit Julian Deda dhe Lediona Xheladinaj kanë thurur një plan në “Big Brother VIP” për të çmendur çiftin Merion Mjekiqi-Ilnisa Agolli.

Gazetarja u shpreh se banori i ri Silvi ka shumë besim tek ajo, ndërsa Juli i tha asaj që ta fusin mes çiftit në shtëpi.

“I tham unë nesër do merresh vetëm me çiftin dhe mos u merr me 100 gjëra, i cmend ai këta se është edhe i gjatë”- tha Juli, ndonëse Lediona u shpreh se do ia thotë vetë këtë gjë.

Pjesë nga plani:

Lediona: Silvi ka shumë besim tek unë dhe nuk e di përse

Juli: Futja o vlla këtij çiftit

Lediona: Kujt çift mor

Juli: Meritonit dhe Inisës se ta jap unë besimin. I tham unë nesër do merresh vetëm me çiftin dhe mos u merr me 100 gjëra, i çmend ai këta se është edhe i gjatë

Lediona: Po sidomos Meritonit

Juli: Thuaj nesër që do të flas pak me Julin

Lediona: Po pse ti them do flas me Julin se i them vetë unë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb